Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Politici se chlubí svými potomky: Ivan Bartoš ukázal malého Bertíka, Schillerová krásnou dceru s vnukem

Zdroj: Se svolením Aleny Schillerové/Ivana Bartoše
+ Další 3 fotografie
Rodina

Řada českých politiků strávila uplynulé slunečné dny s rodinami. Ministryně financí Alena Schillerová například vyrazila do společnosti se svou pohlednou dcerou Petrou Rusňákovou a vnukem Františkem. Předseda pirátů Ivan Bartoš vzal na výlet ženu Lydii se synkem Bertíkem, šéf lidovců Marian Jurečka se pak pochlubil svými kluky.

Ministryně financí Alena Schillerová (ANO) je na svou dceru náležitě pyšná. Petra Rusňáková je úspěšnou manažerkou, v letech 2014 až 2018 působila také jako zastupitelka a členka Rady města Brna. Není tak divu, že se Schillerová s pohlednou dcerou pochlubila na sociálních sítích.

Radost šéfce státní pokladny pak dělá i malý vnuk František. I s jeho fotkou se Schillerová chlubila na sociálních sítích. "Moje láska František," napsala členka hnutí ANO na Instagram.

Svačina na Vysočině

Také šéf pirátů Ivan Bartoš sdílel fotografii svých nejbližších, a to manželky Lydie s malým synkem Bertíkem, kterému brzy bude rok. Společně jako rodina vyrazili na výlet. "Na cestě. Croissant na benzínce na Vysočině," napsal Bartoš na Instagramu k fotce ze svačinové pauzy.

Svými dvěma syny se pochlubil i předseda lidovců Marian Jurečka. Ten na Instagramu sdílel video, jak dva kluci tráví volný čas s miniaturou farmy se zvířaty a traktory. "Musím říci, že mě tohle jejich hospodaření v pokojíku fakt baví… Sice mi někdy ta kukuřice na volno drobet leze na nervy, ale pořád lepší, než kdyby tam chtěli mít mák, jak měli loni," vtipkoval Jurečka na sociální síti.


Související články

Další články