Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Politici mají odvoleno: Babiš vyvedl manželku, Hamáček nezapomněl na svetr

Zdroj: profimedia
+ Další fotografie
volby

Volby do Poslanecké sněmovny jsou v plném proudu. Svůj hlas již odevzdal i prezident Miloš Zeman, a to v prezidenském sídle v Lánech. Své hlasy odevzdala i řada politiků, ministr vnitra Jan Hamáček nezapomněl obléknout červený svetr, premiér Andrej Babiš volil s manželkou a dcerou v Lovosicích, své hlasy odevzdali i Tomio Okamura či Ivan Bartoš.

Andrej Babiš volil s manželkou a dcerou

Premiér Andrej Babiš (ANO) volil společně se svou manželkou Monikou Babišovou a jejich dcerou Vivien. Novinářům následně řekl, že považuje letošní volby za nejdůležitější v historii České republiky. Zopakoval, že kandiduje naposled.

Miloš Zeman odevzdal svůj hlas v Lánech

Prezident Miloš Zeman, o jehož zdravotním stavu se v posledních dnech spekuluje, odevzdal dnes v prezidentském sídle v zámku v Lánech na Kladensku hlas ve sněmovních volbách.

Jan Hamáček oblékl červenou

Předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček by považoval za úspěch, kdyby se sociální demokraté dostali v nynějších volbách do Poslanecké sněmovny. Strana v průzkumech dlouhodobě osciluje kolem minimální pětiprocentní hranice. Pokud neuspějí, skončí ve vedení strany, řekl dnes novinářům.

Ivan Bartoš

Předseda Pirátů Ivan Bartoš dnes při odevzdání hlasu ve sněmovních volbách řekl, že volby jsou šancí vrátit Česku budoucnost.

Tomio Okamura

Předseda hnutí SPD Tomio Okamura odvolil na pražském Břevnově. Ve volbách jde podle něj o zásadní věc, a to o směřování Česka v příštích čtyřech letech. "Jestli budeme směřovat do Bruselu směrem k ukončení české svrchovanosti a samostatnosti, nebo zda zachováme Českou republiku, jak ji známe. Já jsem pro to druhé," řekl novinářům.

Markéta Pekarová Adamová
Ve sněmovních volbách se hraje o orientaci České republiky, řekla dnes po odevzdání hlasu novinářům předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Věří tomu, že opoziční koalice Spolu (ODS, KDU-ČSL, TOP 09) bude sestavovat vládu a postará se o změnu.
Související články

Další články