Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Politici a jejich prázdniny: Luxus Babišových, Nerudová v Chorvatsku o řízcích, Rakušan objíždí Česko

Politici vyrazili na dovolenou.
Zdroj: koláž eXtra.cz/ Instagram A. Babiše, O. Richterové a D. Nerudové
Předchozí Další
+ Dalších 22 fotografií
POLITICI NA DOVOLENÉ

První prázdninové týdny využili k dovolené i čeští politici, kteří se snímky z dovolených pochlubili na sociální síti. Andrej Babiš či Danuše Nerudová dali přednost exotice zahraničí, našli se však i tací, kteří si léta rozhodli patrioticky užít v českých luzích a hájích. Jako například ministr vnitra Vít Rakušan, který s dětmi vyrazil na výšlap na rozhlednu Milada poblíž Orlíku a také do Jižních Čech, kde si moc pochvaloval zážitkový park Zeměráj. Radka Vildumetzová z ANO si s malým synem ve vedrech zadováděla v bazénu a u dědečka spolu opékali buřty.


Malebnými fotkami z dovolené se pochlubili Andrej Babiš s Monikou Babišovou. Jejich profily na sociálních sítích zaplavily fotky z prosluněného řeckého Santorini, pozornosti však neuniklo, že na žádných fotkách nejsou manželé společně.

Babišova partajní kolegyně a bývalá ministryně financí Alena Schillerová sdílela fotografii sebe na ostrově Aldabra v Indickém oceánu, jednalo se však o zjevnou fotomontáž a žert. Ve skutečnosti byla krmit želvy v plzeňské ZOO.


Richterová s Rakušanem vyrazili po Česku

Danuše Nerudová měla vzhledem ke své prezidentské kampani velmi náročný začátek roku. S manželem Robertem si Nerudová odjela vyčistit hlavu na Jadran. Robert Neruda se ujal kormidla plachetnice a rodina se kochala západy slunce. Když jim prý došly nachystané řízky, jali se dle Nerudové nasbírat mušle, které bývalá rektorka Mendelovy univerzity zachytila na jedné z fotografií, které umístila na svůj Instagram.

Eva Decroix z ODS s celou rodinou vyrazila na náročnou cestu po Itálii. V plánu měli cestovat vlakem, lodí, autobusem i lanovkou a navštívit Neapol, Řím, Pompeje či Capri. Dle úsměvů na fotografiích si rodina barvité italské dobrodružství náramně užívala.

Oproti tomu taková Olga Richterová s dětmi zůstala v republice a vydala se s nimi na cyklistický výlet, který členka Pirátů tradičně v kruhu svých přátel podniká už 30 let. Patrik Nacher z ANO si zajel do německého Gutenstettenu na Meinl drum festival.

Na všechny snímky se můžete podívat v galerii.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy