Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Policistka si užívala s nadřízeným: Holčička (†3) se mezitím USMAŽILA V AUTĚ!

Policistka si užívala s nadřízeným: Holčička (†3) se mezitím USMAŽILA V AUTĚ!
Zdroj: Facebook
+ Další 3 fotografie
tragédie
Cassie Barker se zapisuje do dějin jako nejzrůdnější policistka a matka všech dob. Svou tříletou dcerku Cheyenne Hyer nechala umírat v rozžhaveném autě, zatímco ona sama si užívala sexu se svým nadřízeným a následně na 4 hodiny usnula. Malá Cheyenne, připoutaná v autosedačce, mezitím v autě umírala krutou smrtí. Po následném převozu do nemocnice svůj boj o život prohrála a zemřela.

Cassie Barker (29) měla jako policistka jít příkladem občanům a jako matka se především měla starat o svou dcerku Cheyenne Hyer. Nedokázala však ani jedno. Zatímco si užívala se svým nadřízeným Clarkem Ladnerem (36) v jeho domě, svou dcerku nechala několik hodin umírat připoutanou v autosedačce v rozžhaveném voze. Po sexu se svým nadřízeným u něj Cassie na 4 hodiny usnula.

Když zrůdná matka vyšla spokojená z Ladnerova domu, Cheyenne už byla mrtvá. Cassie Barker běžela zpět do domu svého nadřízeného, řekla mu, že je s její dcerou něco v nepořádku a zatímco on se pokoušel poskytnout dívence první pomoc, Cassie volala záchranku Malé Cheyenne už ale nebylo pomoci ani v nemocnici a její matka se vymlouvala na to, že vůz nechala nastartovaný a zapnula klimatizaci. Z ventilátorů ale během tak horkého dne studený vzduch nefoukal. K tragédii došlo v létě 2015, nyní případ konečně dospěl před soud.

Zatímco Cassie Barker tvrdí, že s Clarkem Ladnerem měla sex, samotný Ladner tvrdí, že k němu domů přišla probrat pracovní záležitosti jen chvíli poté, co si vzal prášky na spaní. Dle svého tvrzení měl během její návštěvy usnout, načež usnula i ona sama.

Cheyenne zemřela v nedaleké nemocnici jen chvíli poté, co tam byla převezena. Policisté zjistili, že všechna okna v autě byla zavřená a klimatizace byla zapnutá na stupeň mezi vytápěním a chlazením. Teplota v oblasti, kde Cassie svou dceru nechala zemřít v autě, toho dne převyšovala 38 stupňů.

Cassie Barker i Clark Ladner byli z policejního oddělení v Long Beach okamžitě propuštěni. Později se ukázalo, že to nebylo poprvé, kdy policistka nechala svou dceru zavřenou na delší dobu v autě. Cassie nyní čelí trestu odnětí svobody na 20 let.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy