Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Policisté zadrželi útočníka z Haagu: Pobodal chlapce (13) a dvě dívky (15)

útok nožem
Nizozemští policisté zadrželi podezřelého z útoku v Haagu, muž (35) má mít na svědomí páteční běsnění v nákupním středisku. Nožem poranil tři děti, chlapec (13) a dvě dívky (15) skončili v nemocnici. Incident se odehrál pár hodin po teroristickém útoku v Londýně, při němž zemřeli dva lidé.

Policistům se v sobotu večer podařilo dopadnout podezřelého z pátečního útoku v obchodním centru v nizozemském Haagu. Podle portálu ad.nl nemá 35letý muž trvalé bydliště, zatím se ani neví, zda bylo jeho počínání terorismus. Muži zákona ho vyslýchají na stanici.

S poraněními skončily v nemocnici tři děti. Třináctiletého chlapce a dvě patnáctileté dívky v sobotu propustili do domácí péče.

Incident v Haagu se stal nedlouho po teroristickém útoku na mostě v Londýně. Džihádista Usmana Khana zabil nožem dva lidi, policisté ho zastřelili a k činu se přihlásil Islámský stát.

Mohlo by vás zajímat

Další články