Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Policisté varují veřejnost: Muž utekl z psychiatrie, je nebezpečný

pátrání
Pražští policisté pátrají po Antonínu Cífkovi (38). Muž uprchl z uzavřeného psychiatrického oddělení nemocnice v Praze 6. Policisté po něm pátrají a varují veřejnost, že jde o agresivního a nebezpečného člověka. Sami by se ho lidé neměli pokoušet zadržet.

Po muži policisté pátrají od noci z neděle na pondělí. Utekl z nemocnice v Praze 6, kde byl hospitalizovaný na uzavřeném psychiatrickém oddělení.

„Hledaný trpí bipolární afektivní poruchou, je velmi agresivní a mohl by být nebezpečný lidem kolem sebe. Jestli ho někdo uvidí, ať volá linku 158,“ uvedl mluvčí policie Jan Daněk.

Muž je vysoký zhruba 170 až 175 centimetrů, silnější postavy, hnědé oči a krátké prošedivělé vlasy. Oblečený byl do tmavomodrého letního saka, trička a pravděpodobně světlých šortek. Obutý byl do černých bot bez tkaniček. „Mohl by se pohybovat kdekoliv po celé České republice,“ dodal pro portál TN.cz Daněk.

Mohlo by vás zajímat

Další články