Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Policisté při zásahu v Londýně omylem zastřelili nevinného civilistu! Kulku dostal do hlavy!

+ Další 3 fotografie
Britská policie se chlubí, že na místo masakru se dostala do 8 minut. Jenže s nehezkým obviněním přišel deník The Sun. Policisté při zásahu prý zabili nevinného civilistu.

V Londýně dlouhodobě panují přísné bezpečnostní podmínky, přesto přišel v noci na neděli další útok. Za masakrem zřejmě stojí islamisté. Přívrženci radikálního islámu už útoky z Londýna mohutně oslavili na Twitteru a dalších sociálních sítích.

Britská policie se chlubí, že na místo masakru se dostala do 8 minut. Jenže nyní se zdá, že její jednání bylo chaotické. S děsivým obviněním přišel svědek, který se rozhovořil pro The Sun.

„Byl jsem v hospodě Wheatsheaf. Obsluha zamkla dveře před třemi muži s velkými loveckými noži, kteří byli venku. Snažili se dostat dovnitř, ale protože byly dveře zamčené, nepovedlo se jim to. Tak rozbili okna. Pobodali nejméně jednoho člověka. Viděl jsem, jak bodli pětkrát muže do hrudníku,“ uvedl svědek. Pak dodal, že na místo konečně dorazili policisté, vtrhli do hospody a začali střílet. „Vypálili nejméně dvacetkrát. Jeden z chlapů v hospodě schytal kulku do hlavy. Myslím, že je mrtvý,“ uvedl zdroj deníku The Sun.

V tuto chvíli je obětí na životech sedm. V nemocnici je ale 48 zraněných. Někteří lidé jsou ve vážném stavu a hrozí, že počet mrtvých ještě vzroste.

Tři teroristé byli při policejní akci zabiti. Otázkou je, kolik radikálů dokázalo uniknout.

Německá kancléřka Angela Merkel vyjádřila soustrast a znepokojení. Německo v těchto těžkých chvílích prý stojí při Velké Británii.

Související články

Další články