Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Policisté pátrají po muži podezřelém z brutálního útoku v Praze: Nepokoušejte se ho sami zadržet, radí

Policisté pátrají po muži podezřelém z brutálního útoku v Praze: Nepokoušejte se ho sami zadržet, radí
Zdroj: policie ČR
pátrání!
Policisté pátrají po sedmadvacetiletém cizinci jménem Bachuki Jalagonia, který je podezřelý z napadení o dva roky staršího muže v centru Prahy. Nemohou vyloučit, že je ozbrojený, může být nebezpečný. Žádají o pomoc i veřejnost, ale lidé se ho nemají snažit sami zadržet.

Případ se stal na konci října ve Vladislavově ulici v Praze 1. "Z dosud nezjištěné příčiny po předchozí slovní rozepři muž velmi brutálním způsobem napadl poškozeného. Ten po útoku skončil se závažným poraněním přímo ohrožující jeho život v nemocnici," informovala dnes večer policie na webu.

Kriminalisté zjistili, že možným útočníkem je hledaný recidivista, který byl již v minulosti za obdobnou násilnou trestnou činnost odsouzen. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření z těžkého ublížení na zdraví, za což hrozí až 12 let vězení. Kvůli pátrání provedli i opatření na hranicích České republiky a schengenského prostoru.

Jakékoliv informace o hledaném muži mohou lidé oznámit na linku 158. "V tuto chvíli nemůžeme vyloučit, že může být muž ozbrojený. V žádném případě se jej nesnažte zadržet! Upozorňujeme, že může být nebezpečný," uvedla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Související články

Další články