Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Policisté našli v Praze dvě mrtvoly: První tělo objevili ve sklepě, druhé ve světlíku

Zdroj: Profimedia.cz
Dvě mrtvoly
Od sobotního rána se pražští kriminalisté zabývají úmrtím dvou mužů. Jednoho z nich objevili ve sklepě domu ve Vršovicích. Tělo druhého muže pak našli ve světlíku v domě v Nuslích.

Kriminalisté vyšetřují od sobotního rána případy úmrtí dvou mužů. Prvního z nich nalezli ve sklepě domu ve Vršovicích. "Před 10. hodinou vyjížděli policisté společně s kriminalisty ze čtvrtého policejního obvodu do Vršovické ulice, kde byl ve sklepě domu nalezen mrtvý muž. Prvotním ohledáním na místě kriminalisté předběžně vyloučili cizí zavinění smrti," uvedl pro server Novinky.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.

Tělo bylo ohledáno kriminalisty společně s koronerem. Podle nich muž zemřel vlivem zdravotních problémů a byla nařízena pitva.

Druhá mrtvola

Zhruba ve stejný čas, kdy se našla mrtvola prvního muže, policisté objevili další tělo. Tentokrát našli mrtvolu ve světlíku v dome v Nuslích. "Po 10. hodině pak policisté společně s kriminalisty vyjeli do Nuselské ulice, odkud byl hlášen pád člověka do světlíku. I zde kriminalisté předběžně vyloučili cizí zavinění smrti," uvedl Rybanský.

Krom policistů na místě zasahovali hasiči a také záchranáři. Muži už bohužel nedokázali pomoci. Podle informací policie se totiž ve světlíku nacházel delší dobu. "Kriminalisté budou nadále zjišťovat, jak přesně se muž do světlíku dostal,“ doplnil mluvčí.

Související články

Další články