Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Policisté našli v Břeclavi ubodaný postarší pár: Jednalo se o úkladnou vraždu?

Zdroj: Policie ČR
vražda?
V úterý našli policisté v Břeclavi v Šilingrově ulici dvě mrtvá těla. Kriminalisté operují s možností, že postarší dvojice byla zavražděna. Portál Idnes.cz přišel s informací, že pár byl ubodán.

„Dosud zjištěné okolnosti nasvědčují tomu, že by na úmrtí muže a ženy mohla mít podíl další osoba,“ sdělil Idnes.cz policejní mluvčí Pavel Šváb. V současné době kriminalisté žádají o pomoc veřejnost při pátrání a vyslýchají sousedy v okolí.

„Lidé si mohli například všimnout podezřelého pohybu člověka v okolí místa události. Kritickou dobou je čas mezi pondělní 20. hodinou a úterní 14. hodinou,“ dodal mluvčí.

"Je to tragická událost, těžko se mi hledají slova. Upřímnou soustrast pozůstalým. Město Břeclav poskytuje plnou součinnost při objasnění případu, a to včetně kamerových záznamů,“ řekl starosta Břeclavi Svatopluk Pěček.

Podle výpovědí sousedů policie dorazila na místo činu v úterý odpoledne. Jedna ze sousedek tvrdí, že s mužem ani jeho padesátiletou družkou nebyly žádné problémy, i když se proslýchá, že žena měla v minulosti problémy s alkoholem a muž byl podivín.

Těla muže a ženy měl nalézt syn zavražděného. Policie nadále pátrá po svědcích, kteří by mohli kriminalistům pomoct v případu.

Související články

Další články