Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Policisté naháněli nemocného pacienta: Utekl z Bulovky poté, co mu oznámili, že má Covid-19

Zdroj: Facebook Pardubice - Město perníku
+ Další 4 fotografie
Ohrožoval ostatní
Ve čtvrtek musela policie nahánět nakaženého muže novým typem koronaviru. Z Nemocnice Na Bulovce uprchl poté, co mu sestřička na infekčním oddělení sdělila, že mu vyšly pozitivní testy na Covid-19. Policisté muže dopadli do 20 minut.

Ve čtvrtek krátce před pátou hodinou odpolední přijala tísňová linka hlášení o pacientovi, který utekl z nemocnice, protože mu bylo oznámeno, že je pozitivní na nový typ koronaviru. Muž utekl z infekčního oddělení Nemocnice Na Bulovce.

Celou situaci ohledně koronaviru sledujte online zde.

„V 16:50 jsme přijali oznámení o útěku pacienta z Nemocnice Na Bulovce, kterému sestřička sdělila, že jeho test na nákazu koronavirem vyšel pozitivně,“ uvedla mluvčí policie Lucie Drábková pro TN.cz.

Po ohlášení do ulic ihned vyrazily policejní hlídky. Policistům se muže podařilo dopadnout zhruba po dvaceti minutách od jeho útěku. Museli si od nakaženého, kterého lapili pod mostem Barikádníků v ulici Povltavská, držet odstup. Jestli přišel infikovaný do kontaktu s dalšími lidmi, zatím není zřejmé.

Související články

Další články