Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Policisté na přehradě Jesenice u Chebu zabili plavce! Co dělal? Plaval…

Pomáhat a chránit? Fakt?
Policisté na přehradě Jesenice u Chebu zabili plavce. Přejeli ho na policejním člunu. Zřejmě vás napadají takové ty vtipy o hloupých policistech, toto bohužel na žertování moc není. Bude to vyšetřovat GIBS, takže to bude na delší dobu.

Policejní člun na přehradě Jesenice na Chebsku smetl a zabil plavce.

Co se přesně muži stalo, je předmětem vyšetřování. Faktem je, že vrtule motoru bývá z tvrdšího materiálu, než je lidská lebka.

Nehodu nyní budou vyšetřovat jiní policisté. Ti hodní. Ti, kteří kontrolují chybující a zabíjející policisty.

„Můžu potvrdit, že dnes při výkonu služby na přehradě Jesenice došlo ke střetu policejního člunu s plavcem. Policisté okamžitě vyskočili z lodi a zahájili resuscitaci. Případ nyní prošetřuje Generální inspekce bezpečnostních sborů,“ pro agenturu ČTK to uvedl policejní mluvčí Pavel Valenta.

Jak má něco na stole GIBS, tak to trvá déle.

Proč plavec neprorazil člun? Nemohli policisté vzít za kormidlo a prostě ho přeskočit? Neviděli ho, protože svítilo ostré slunce a oni si nevzali brýle s tmavým sklem? Samé otázky, na které budeme znát odpovědi někdy kolem Vánoc.

Mohlo by vás zajímat

Další články