Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Policisté hledají nové kolegy. Natočili VIDEO, u kterého vybuchnete smíchy!

+ Další 2 fotografie
Novému Zélandu chybějí policisté a zájemců o tuto práci je málo. Proto tamější policie natočila dvou a půl minutový klip, kterým chce potenciální kolegy nalákat. Mluví o něm jako o "nejzábavnějším náborovém videu k policii na světě". A tohle tvrzení není daleko od pravdy!

Od videa, které má šťávu a baví celý internet, si novozélandská policie slibuje větší zájem o práci mužů či žen zákona. Upoutávku na nábor nových policistů pojali humornou formou a sklidili úspěch nejenom doma, ale i ve světě.

Na dvou a půl minutovém videu se podílelo přes 70 policejních zaměstnanců, od obyčejných strážníků až po špičky tamní policie. Vystupuje na něm třeba nejvyšší policejní komisař Mike Bush, ale i jedna z nedávno přijatých policistek Zion Leaupepe.

Bush prozradil, že video má cílit především na dospělé do 24 let a také na přistěhovalce. Má jim ukázat, jak důležité je podílet se na udržování pořádku v komunitě. Zatím je video pouze na internetu, ale policie ho má v plánu pouštět i v kinech a na televizních stanicích. Připravuje i plakáty.

Mrkněte na video na začátku článku a posuďte sami, jestli se na Novém Zélandu nepřecenili.

Související články

Další články