Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Policisté chytili zrůdného kanibala, který měl ve sklepě mučírnu pro děti

kanibal
Zdroj: MailOnline

Policie objevila u něj ve sklepě hotovou mučírnu a stovky staženého dětského porna. Geoffrey Portway (40) si na internetu nejen sháněl své oběti, ale chatoval si s těmi, kteří mají stejné choutky jako on a chtěli by dokonce umučit a sníst dítě.

Pedofilní kanibal měl doma ve sklepě speciální místnost, kde bylo křeslo s televizí, internetové podhoubí jeho pedofilní činnosti a podomácku sbitá rakev v dětské velikosti. Kromě ní tam ještě byla klec pro držení obětí a ocelové mučicí zařízení pro znehybnění.

Do tohoto místa měl Geoffrey v úmyslu unášet děti, sexuálně je zneužívat, mučit a následně je sníst. Už začal s plány a přípravami svých zločinů. Všechny tyto kroky a představy detailně popsal ve své internetové konverzaci, která právě teď slouží jako důkaz pro jeho soud. Portway, rodilý Brit žijící v Massachusetts, bude nejspíš po dohodě deportován zpět do Anglie, kde by si měl odsedět něco mezi 18 a 27 lety.

Policie byla během forenzního zkoumání jeho počítače hodně překvapená. Protože Portwaye nevzrušovaly "jen" malé děti, ale ukájel se u fotek a videí s dětmi mrtvými, zmrzačenými a těžce raněnými. Pokud se tohle dozví jeho noví kamarádi ve vězení, čeká Geoffreye Portwaye jistě daleko horší skutečnost, než co si představoval, že provede nebohým dětem.

Související články

Další články