Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Policisté chytili zrůdného kanibala, který měl ve sklepě mučírnu pro děti

Geoffrey Portway by si rád pochutnával na dětech.

Policie objevila u něj ve sklepě hotovou mučírnu a stovky staženého dětského porna. Geoffrey Portway (40) si na internetu nejen sháněl své oběti, ale chatoval si s těmi, kteří mají stejné choutky jako on a chtěli by dokonce umučit a sníst dítě.

Pedofilní kanibal měl doma ve sklepě speciální místnost, kde bylo křeslo s televizí, internetové podhoubí jeho pedofilní činnosti a podomácku sbitá rakev v dětské velikosti. Kromě ní tam ještě byla klec pro držení obětí a ocelové mučicí zařízení pro znehybnění.

Do tohoto místa měl Geoffrey v úmyslu unášet děti, sexuálně je zneužívat, mučit a následně je sníst. Už začal s plány a přípravami svých zločinů. Všechny tyto kroky a představy detailně popsal ve své internetové konverzaci, která právě teď slouží jako důkaz pro jeho soud. Portway, rodilý Brit žijící v Massachusetts, bude nejspíš po dohodě deportován zpět do Anglie, kde by si měl odsedět něco mezi 18 a 27 lety.

Policie byla během forenzního zkoumání jeho počítače hodně překvapená. Protože Portwaye nevzrušovaly „jen“ malé děti, ale ukájel se u fotek a videí s dětmi mrtvými, zmrzačenými a těžce raněnými. Pokud se tohle dozví jeho noví kamarádi ve vězení, čeká Geoffreye Portwaye jistě daleko horší skutečnost, než co si představoval, že provede nebohým dětem.

Mohlo by vás zajímat

Další články