Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Policie zveřejnila podobu muže, který pobodal Petru Kvitovou. „Přihlas se,“ vzkazuje tenistka

Tento muž pobodal Petru Kvitovou.
Zdroj: facebook.com/Policie ČR
+ Další 3 fotografie
Muž, který napadl, pořezal a okradl Petru Kvitovou v jejím prostějovském bytě, je stále na útěku. Policie zveřejnila jeho identikit a žádá o pomoc veřejnost!

Petra Kvitová (26) v úterý dopoledne prožila ve svém prostějovském bytě doslova horor. Neznámý muž se k ní dostal pod záminkou, že jde měřit elektřinu, a tenistka ho pustila dovnitř. Poté ji pořezal na ruce a ukradl více než 10 tisíc korun. Tenistka musela v nemocnici podstoupit čtyřhodinovou operaci. Pořezané měly být všechny prsty na levé ruce.

Muž policii stále uniká. Nyní zveřejnila jeho přibližnou podobu. Policisté pátrají po muži světlé pleti, kterému je kolem 35 let a je vysoký 180 centimetrů. Má hnědé oči a krátké hnědé vlasy. Jeho postava je normální.

Na sobě měl modré rifle, šedé sportovní boty, které měly na bocích bílé pruhy, a o jednu konfekční velikost větší okrovou bundu. Na hlavě měl béžovou čepici, takzvanou bekovku.

"Žádáme tímto občany, kteří by mohli k osobě odpovídající uvedenému popisu či identikitu podat jakoukoli informaci, aby se obrátili na policisty na bezplatnou linku 158, případně na adrese Újezd 12, Prostějov,“ řekl portálu iDnes.cz policejní mluvčí František Kořínek.

Kvitová si kvůli svému zranění musí dát zhruba půlroční pauzu. „Moc dobře si tě pamatuju. Popsala jsem tě tak podrobně, že tě stejně chytí, tak se raději přihlas!“ tlumočil Blesku ostrá slova tenistky její mluvčí Karel Tejkal.

Související články

Další články