Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Policie zveřejnila nahrávku z masakru v Las Vegas: Z těchto slov mrazí

Penzista spáchal odporný útok!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 9 fotografií
Na první pohled obyčejný důchodce se v okamžiku stal masovým vrahem. Čtyřiašedesátiletý Stephen Paddock začal na nedělním koncertě v americkém Las Vegas pálit do lidí jako smyslů zbavený. Jeho šílené řádění má na svědomí 58 mrtvých a kolem 515 zraněných. Nyní policie zveřejnila část nahrávky z vysílačky, která jasně dokazuje, jak to během střelby probíhalo.

Stephen Paddock byl až do nedělní noci naprosto obyčejný důchodce, který neměl žádný záznam v trestním rejstříku. Sousedé ho popisují jako normálního chlápka, který nebyl ničím výjimečný ani zvláštní. Právě proto také policie a blízcí příbuzní nedokáží pochopit, co ho k tak odpornému činu vedlo.

Z ničeho nic začal pálit jednu kulku za druhou na koncertě v Las Vegas a poté sám sebe zabil v hotelovém pokoji, kde policie našla kolem desítky zbraní. Policie nyní zveřejnila část záznamu, který ukazuje, jak celá situace probíhala během střelby. Informoval o tom server Idnes.cz.

„Máme tady aktivního střelce, v areálu koncertu je střelec,“ začíná místy zmatená komunikace. „Máme několik obětí. Postřelení jsou ve stanu lékařů,“ pokračuje dále hlášení.

„Několik obětí. Dávejte pozor, střílí z automatické zbraně z vyvýšené pozice. Kryjte se.“ Nahrávka dokazuje, jak byla situace na koncertě během střelby vyhrocená. Celá Amerika je zděšená. Nikdo nemůže pochopit, proč se to stalo.

Související články

Další články