Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Policie zve zločince k vánoční večeři: U stolu chtějí i Češku a účastníka VyVolených

Policie zve zločince k vánoční večeři: U stolu chtějí i Češku a účastníka VyVolených
Zdroj: Pixabay.com / Policie SR
+ Další 3 fotografie
hledaní
Slovenská policie pomocí vánoční kampaně zapojuje veřejnost do pátrání po nejhledanějších osobách státu. Zločince zve k pomyslnému štědrovečernímu stolu a v plakátech jim posílá vzkazy, ve kterých je prosí, aby už konečně přišli "domů". Policisté se shánějí například i po Češce Evě Zámečníkové nebo bývalém účastníkovi reality show VyVolení.

V minulém roce měla slovenská policie úspěch s předvánoční kampaní, při níž zvala zločince ke štědrovečerní večeři. Proto ji letos opakuje a zatím do ní zapojila celkem 7 hledaných zločinců. Mezi nimi i jednu Češku a bývalého účastníka VyVolených. Někteří už si vyslechli verdikty u soudu, jiní mohou být ohrožením pro své okolí.

Mezi hledanými je i Češka jménem Eva Zámečníková. Ta byla odsouzena k 7 letům odnětí svobody za přípravu a objednávku vraždy svého manžela, k té nakonec nedošlo, protože se nájemný vrah přihlásil na policii. Eva do výkonu trestu nenastoupila a zmizela.

Další známou hledanou osobou je pak Anton Ferleťják, který se před lety proslavil pod přezdívkou Tony v kdysi divácky oblíbené show VyVolení. Ten je odsouzený na 15 let ve vězení za loupeže.

Přehled

Na všechny zločince, které slovenská policie hledá v rámci kampaně, se podívejte v galerii. Pokud některého poznáte, policie bude slavit stejný úspěch, jako loni, kdy díky kampani našla mafiána na útěku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy