Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Policie zná totožnost muže, který umístil fotopast do kabinky v nákupním centru! Chtěl točit hrátky s manželkou

V sobotu před polednem policie evakuovala nákupní centrum ve Zlíně. Příčinou bylo nalezení podezřelé krabičky ve zkušební kabince sítě Tesco. Evakuováno bylo asi 300 lidí a přivolaní pyrotechnici zjistili, že se jedná o podomácku vyrobenou fotopast. K jejímu nastražení se nyní přiznal muž, který chtěl údajně točit v kabince hrátky se svou manželkou.

Již druhý den policie odhalila osmadvacetiletého muže ze Zlína, který fotopast do kabinky nastražil. Ten se k činu sám přiznal a ve výpovědi uvedl, že ji tam umístil za účelem natočení sexuálních hrátek s manželkou. Ta nakonec na sjednané rande nemohla dorazit a její manžel zapomněl fotopast z kabinky odstranit. Když se pro ni chtěl vrátit, na místě už byla policie, hasiči i záchranná služba. Muž zpanikařil a z místa odešel.

Incident se nyní prošetřuje, muž se patrně žádného přestupku nedopustil. Přesto bude muset zaplatit nemalé náklady na výjezd záchranářů, hasičů a policie, dále pak odškodné za ušlý zisk obchodnímu řetězci a dalším obchodům.

Mohlo by vás zajímat

Další články