Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Policie vyšetřuje otřesný čin: Pět dětí znásilnilo 18letou dívku

Zdroj: archiv
násilí
Případ, který se odehrál v německém městě Mülheim an der Ruhr, šokoval tamní obyvatele. Podle policie osmnáctiletou dívku znásilnila pětice chlapců ve věku 12 a 14 let, uvedl týdeník Focus. Jeden čtrnáctiletý skončil ve vazbě, informovalo státní zastupitelství v Duisburgu.

Vyšetřovatelé k velmi šokujícímu případu uvedli, že dívka byla znásilněna v pátek večer v zalesněné oblasti poblíž hřiště. Pachateli jsou tři čtrnáctiletí chlapci a dva dvanáctiletí původem z Bulharska. Událost se stala ve spolkové zemi Severní Porýní-Vestfálsko.

Kvůli velmi nízkému věku mladíků policie i státní zastupitelství odmítlo sdělit podrobnosti. Podezřelí byli během víkendu vyšetřováni. Podle Focusu byli mladší z chlapců předáni rodičům, protože nejsou trestně odpovědní. Následně policisté propustili i starší z chlapců, z nichž ale na jednoho byla uvalena vazba. Důvodem bylo zjištění, že už dříve se dopustil dvou případů sexuálních deliktů. Soud proto vydal zatykač a policie ho zadržela.

Oběť byla v sobotu propuštěna z nemocnice do domácího léčení. Vzhledem k ochraně dívky nebyly sděleny žádné další podrobnosti.

Nejde ovšem o první takový čin. Případ připomíná znásilnění dívky (13) v dubnu 2018 ve Velbertu. Mladíci napadli školačku, když se vracela z návštěvy plaveckého bazénu. Pachatelé pocházeli rovněž z Bulharska.

Související články

Další články