Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Policie vyloučila sebevraždu: Nyní intenzivně hledá svědky Třískovy tajemné smrti!

Smrt Jana Třísky vyšetřuje policie.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
V sobotu odpoledne záchranáři odvezli z pražské Kampy muže, který se topil ve Vltavě. V neděli se ukázalo, že se jednalo o herce Jana Třísku, který měl v Praze natáčet nový film. Na Karlův most prý chodil za sochami. Režisér a herec Jiří Mádl si myslí, že to byla tragická nehoda. Pražská policie nyní vyloučila sebevraždu.

Jeho pád nebyl zapříčiněn cizím zaviněním a nebyla to ani sebevražda. Tak co se tedy opravdu na Karlově mostě stalo? To nyní vyšetřuje policie a žádá všechny svědky, aby poskytli informace vyšetřujícím.

„Z dosud provedeného vyšetřování zatím vyplývá, že šlo o nešťastnou náhodu, nikoli cílené jednání osmdesátiletého muže,“ řekl mluvčí policie Tomáš Hulan.

Podle různých svědectví herec seděl u soch a nic nenasvědčovalo tomu, že chce skočit. Prý se sám vrhl do vody poté, co ho konfrontovala ochranka na Karlově mostu. Více informací ZDE.

To, že nejde o sebevraždu, si myslí i Mádl. „Honza Tříska byl v perfektní kondici a těšil se na velikánskou roli. Poslední měsíce nežil ničím jiným. Představa, že by přiletěl z Kalifornie, absolvoval kostýmní zkoušky a šel ukončit život, je naprosto hloupá. Vymstil se mu jeho rituál návštěvy Karlova mostu, který dělal před natáčením každého nového filmu,“ napsal na svých sociálních sítích. Tříska měl v jeho novém filmu Na střeše hrát hlavní roli.

Policie prosí o svědectví hlavně kvůli tomu, že záznamy z kamer jsou rozmazané a nejasné.

Související články

Další články