Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Policie v USA zadržela šíleného klauna, který lákal děti do lesů!

Z toho běhá mráz po zádech!
V americkém Kentucky byl zadržen dvacetiletý muž ve strašidelné masce klauna, který číhal v nedalekém lese. V poslední době se v USA množily případy, kdy lidé převlečeni do masek klaunů lákali malé děti do lesů. Týká se tenhle případ i dvacetiletého zadrženého mladíka?

Tenhle případ je jako z nějakého hororového filmu. Dvacetiletého mladíka v děsivé masce klauna zadržela policie v USA zrovna ve chvíli, kdy se krčil mezi stromy u sídliště v Middlesboro.

V poslední době se totiž množí případy nebezpečných klaunů, kteří lákají malé děti do lesů. Několik případů zaznamenaly státy jako Alabama, Georgia, Kentucky, Severní Karolína a nedávno také v Jižní Karolíně.

V těchto městech lidé převlečení za klauny údajně terorizují své spoluobčany. Proto policie vydala vyhlášení, že pokud se někdo bude úmyslně převlékat do masek klaunů a děsit tak své okolí, může být zatčen.

Dvacetiletého Jonathana Martina policie obvinila z výtržnictví, uvedl server BBC. Maska mladého „vtipálka“ totiž odpovídá té, v níž byl vyfotografován jeden ze záhadných klaunů, jehož snímek sdíleli lidé na Facebooku.

Mohlo by vás zajímat

Další články