Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Policie v Praze pátrá po nebezpečném muži: Nejdříve přepadl květinářství, poté pobodal servírku

Zdroj: policie ČR
pátrání
Policie z Prahy pátrá po muži, který měl v pondělí pobodat servírku v baru v pražské Vltavské ulici na Smíchově a následně utéct. Patrně se jednalo o téhož muže, který ve čtvrtek přepadl květinářství v Praze na Florenci.

„Neznámý pachatel zaútočil na servírku poté, co po něm žádala zaplacení útraty. Napadl ji nožem a následně jí odcizil peněženku s tržbou, kde bylo několik tisíc korun. Poté z místa utekl,“ řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

Policie zároveň varuje, že hledaný muž je nebezpečný a patrně i ozbrojený. „Jestliže ho někdo uvidí, nebo ví, kde by se mohl nacházet, ať okamžitě volá linku 158.“

„Dvě naše posádky, včetně lékaře, ošetřovaly jednačtyřicetiletou ženu, která utrpěla vážná bodnořezná poranění. Záchranáři ženu uvedli do umělého spánku a připojili ji na umělou plicní ventilaci. Po ošetření byla žena převezena na ARO motolské nemocnice,“ řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová s tím, že žena byla uvedena do umělého spánku.

Podle informací policie se jedná o toho samého muže, který ve čtvrtek přepadl květinářství v Praze na Florenci. Muž ženě vyhrožoval, že jí ublíží. Ta mu ze strachu vydala veškeré peníze, které měla v tu dobu u sebe.

Související články

Další články