Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Policie v Brně vyšetřuje vraždu tříměsíčního miminka: Strážníci ho našli v kaluži krve

tragédie
Jihomoravští policisté vyšetřují vraždu teprve tříměsíčního miminka. Aktuálně jedinou podezřelou z jeho smrti je jeho vlastní matka. Kojence v kaluži krve objevili strážníci v jednom z aut na parkovišti za benzínkou v Hněvkovského ulici v Brně. O případu informovala televize Prima.

„Vyšetřujeme vraždu kojence, která se stala v noci z neděle na pondělí v Brně,“ řekl FTV Prima policejní mluvčí Bohumil Malášek. Na místo byli přivoláni záchranáři, ti však už dítěti nedokázali pomoci. U auta, v němž bylo dítě nalezeno, měla prý stát i jeho matka.

„Co vlastně přišel policajt, tak byl hodně vytřepanej, hodně jako na chlapa a nevím. Prý mělo rozbitou hlavu,“ řekl jeden ze svědků reportérovi Primy. „Z ničeho nic přijely sanitky, policajti a najednou měli tu ženskou tady, stála, brečela. To děcko, já sem měl dojem, že už bylo v sanitce a bylo přikrytý,“ dodal svědek.

Podle mluvčího Maláška je právě matka dítěte jedinou podezřelou. Jednadvacetiletá žena je údajně bezdomovkyně a aktuálně sedí v policejní cele.

Mohlo by vás zajímat

Další články