Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Policie to nevzdává: Tohle je POSLEDNÍ MÍŠINO VIDEO před záhadným zmizením!

+ Dalších 8 fotografií
Možná poslední způsob, jak pomoci nalézt ztracenou Michaelu Patricii Muzikářovou. Policie se rozhodla poskytnout veřejnosti video, které bylo pořízeno těsně před zmizením!

Video a také dva snímky poskytla policie nově veřejnosti. Na nich je vidět Michaela Patricie Muzikářová v oblečení, které měla těsně před tím, než záhadně zmizela. Jedná se o reakci veřejnosti na poskytnutí záznamů z kamer umístěných v autech nebo domech policii z doby mezi 10. – 14. lednem.

„Na tuto výzvu se nám už někteří lidé ozvali. Kriminalisté vyhodnocují stovky hodin kamerových záznamů,“ sdělila ve středu policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Policie se samozřejmě prostřednictvím soukromých záběrů snaží získat další informace o tom, kde se dívka v den zmizení pohybovala.

Prověřují se již absolutní detaily, jelikož se stále není v kauze čeho chytit. „Mohlo se třeba stát, že někdo právě jel autem a natočil něco soukromě,“ vysvětlovala mluvčí jednání policie.

Související články

Další články