Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Policie stíhá zvrhlíka z Hostivaře: Po znásilnění ženě políbil ruku a s díky odešel

Zdroj: Policie ČR
Policie České republiky pátrá po zvrhlíkovi, který měl na začátku června znásilnit u Hostivařské přehrady čtyřiašedesátiletou ženu. Po dokonání nechutného činu se se ženou rozloučil a políbil jí ruku. V případě dopadení mu hrozí až deset let vězení.

Nechutný čin provedl na počátku června neznámý muž ženě, která pracovala na Hostivařské přehradě. „Poškozená tam prováděla úklidové práce, když k ní přistoupil neznámý muž, uchopil ji za ruce a způsobem srovnatelným se souloží ji znásilnil. Po vyvrcholení se podezřelý s poškozenou rozloučil, políbil jí ruku a odešel,“ popsal událost mluvčí dle portálu iRozhlas.cz.

Muž měřil zhruba 170 až 175 centimetrů. Byl štíhlý a bílé pleti, hladce oholen. Měl světle hnědé vlasy, které byly nahoře delší než po stranách a pravděpodobně modré oči. Mluvil plynule česky bez přízvuku.

Měl oblečenou světlou košili s dlouhým rukávem a tmavší plátěné kalhoty. Působil upraveně až elegantně a se snubním prstenem na ruce. Veškeré informace, které by pomohly pachatele dopadnout, hlaste na lince 158.

Související články

Další články