Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Policie se dopisem Otakara S. nenechává zmást: Má další tip, kde hledat ztracenou Míšu!

+ Dalších 29 fotografií
Případ nezvěstné Michaely už přes měsíc hýbe Českem. Hledají ji policisté i dobrovolníci. Úřady dostávají denně desítky tipů, kde může mladá dívka být. Zatím byla veškerá snaha bez úspěchu. Najdou Míšu díky dopisům na rozloučenou, které po sobě nechal Otakar S.?

V pátek rozjeli policisté velké pátrání v lese na Karlovicku, právě v místech, kde chtěl Otakar S. poprvé spáchat sebevraždu. Podle neoficiálního zdroje, který je ale s vyšetřováním případu ztracené Michaely Muzikářové obeznámen, měl totiž po sobě Otakar S. zanechat dva dopisy na rozloučenou, tvrdí televize Prima. Jeden měl být nedopsaný a přeškrtaný a druhý měl být dopsaný celý do konce.

Mohl by tak jeho dopis dovést vyšetřovatele na stopu? Tyto informace jsou zatím neoficiální. Policie se k ničemu nechce vyjadřovat a průběh vyšetřování úzkostlivě tají. Zhruba 20 policistů ale pročesávalo les v okolí silnice, kde si chtěl vzít Otakar S. život poprvé. Práci poté zkomplikovala nová vrstva sněhu.

A rozsáhlé akce neprobíhají jenom v karlovickém lese. Policie nenechává nic náhodě a prověřuje i místa, kde Otakar S. pracoval. Jako bagrista a stavbyvedoucí měl teoreticky hodně možností, jak dívku ukrýt. Policie momentálně prohledává také několik staveb v okolí Plzně, kde Otakar S. pracoval.

Otakar S. spáchal sebevraždu 30. ledna, ale už dříve si pokoušel vzít život. A to pouhých 5 dní po zmizení Michaely. Tehdy posílal SMSky na rozloučenou z lesa u silnice mezi Ústím nad Labem a Plzní. Záchranáři ho vystopovali a našli opilého, ale živého v autě.

Související články

Další články