Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Policie řeší dvojnásobnou vraždu na Sokolovsku: Oběti zemřely násilnou smrtí

Zdroj: eXtra.cz
krvavý zločin
Policie vyšetřuje dvojnásobnou vraždu, která se stala v sobotu v Horním Slavkově na Sokolovsku. Nedaleko místa činu zadržela podezřelého šedesátiletého muže, informoval dnes ČTK krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

Vražda se stala ve večerních hodinách. "Na odlehlém místě policisté u osobního automobilu nalezli dvě osoby bez známek života. Provedeným ohledáním za přítomnosti soudního lékaře bylo zjištěno, že obě osoby zemřely násilnou smrtí. O několik desítek metrů od vozidla byl zadržen podezřelý šedesátiletý muž," popsal Kopřiva.

Kriminalisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy a na případu dál pracují. Vzhledem k počáteční fázi vyšetřování nechce policie zatím bližší podrobnosti zveřejňovat.

Podle serveru Blesk.cz měl čin milostný podtext. Pachatel měl prý nejdříve zastřelit údajného soka a pak svou partnerku. Potom měl informovat policii a udat se. Střelec se měl chtít údajně krátce po činu také zabít, ale nedokázal to a sesypal se.

Související články

Další články