Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Policie prosí veřejnost o pomoc: Ztratila se teprve čtrnáctiletá Melisa Dunková

Policie prosí veřejnost o pomoc: Ztratila se teprve čtrnáctiletá Melisa Dunková
Zdroj: Policie ČR
Pátrání
Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po teprve čtrnáctileté dívce Melise Dunkové, která utekla v pátek 22. května z areálu výchovného zařízení v Plzni. Od té doby není k nalezení. Podle popisu policistů dívka není nebezpečná.

Policie České republiky aktuálně pátrá po Melise Dunkové. Pohřešovaná Melisa měla zmizet v pátek 22. května, kdy utekla z areálu výchovného zařízení v Plzni. Zmizet měla okolo 17:40 hodin a dosud se nevrátila. Jak uvádí policie, do ústavní výchovy byla svěřena na základě rozhodnutí soudu.

Popis dívky

Pohřešované dívce je 14 let, je ovšem zdánlivého stáří 15 až 16 let. Melisa je štíhlé postavy vysoké cca 160 cm, má hnědé oči a středně dlouhé černé vlasy, které nosí upravené na pěšinku uprostřed.

Když byla naposledy viděna, měla na sobě oblečené černé tepláky s bílým pruhem na boku a černo-růžovou mikinu. Na nohou měla nazuté pantofle a ponožky. Více informací o pohřešované policisté nemají.

Policie žádá všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy