Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Policie prosí veřejnost o pomoc: Chlapce (†16) patrně srazilo auto, řidiče se nedaří najít

Policie prosí veřejnost o pomoc: Chlapce (†16) patrně srazilo auto, řidiče se nedaří najít
Zdroj: Policie ČR
nehoda
Policie žádá širokou veřejnost o pomoc. V sobotu 12. října bylo u silnice na Havlíčkobrodsku brzy ráno nalezeno tělo teprve šestnáctiletého chlapce, kterého patrně srazilo auto. Kriminalistům z Vysočiny se ale zatím nedaří řidiče nalézt.

"Jeho tělo bez známek života našli náhodní kolemjedoucí kolem druhé hodiny ranní na okraji silnice II/345 mezi obcemi Sobíňov a Ždírec nad Doubravou," řekla TN.cz policejní mluvčí Dana Čírtková.

"V současné době je hlavní prověřovanou verzí kriminalistů, že mladíka srazilo dosud nezjištěné motorové vozidlo," sdělila mluvčí. Lidé, kteří chlapce u silnice našli, se mu snažili poskytnout první pomoc. Jejich snažení bylo ale marné. Chlapec byl již mrtvý.

"Mohlo by se jednat o vozidlo tovární značky VW Passat combi, VW Golf combi, VW Bora combi, VW Polo combi, Škoda Octavia combi I, popřípadě podobné těmto konkrétním vozidlům," dodala mluvčí.

Policisté prověřili kamerové záznamy a zjistili, že světlý kombík projížděl kruhovým objezdem ve Ždírci nad Doubravu minutu před sobotní druhou hodinou ranní. Řidiče se jim ale prozatím nepodařilo vypátrat, a proto prosí veřejnost o pomoc.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy