Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Policie vypátrala pohřešovanou dívku: Dominika se léčí s nakažlivou nemocí

Policie vypátrala pohřešovanou dívku: Dominika se léčí s nakažlivou nemocí
Zdroj: Policie ČR
Pátrání
Policie ukončila pátrání po šestnáctileté Dominice C. Dívka utekla ve středu ze zdravotnického zařízení v Havířově. Policisté varovali, aby se ji lidé nepokoušeli sami zadržet. Dívka totiž trpí nakažlivou nemocí.

Policisté z Karvinska pátrali po šestnáctileté Dominice C. Podle informací policie dívka nepovoleně opustila zdravotnické zařízení v Havířově, kde se léčila. ""Při prověřování jedné z informací od občanů k pohybu dívky policisté pohřešovanou nalezli. Dívka je v pořádku, nalezena byla na Karvinsku. Policisté nyní realizují přináležející úkony. Děkujeme médiím za zveřejnění výzvy a občanům volajícím na linku 158 za jejich informace," řekla policejní mluvčí Soňa Štětínská.

Policie varovala případné svědky, aby se dívku v žádném případě nepokoušeli sami zadržet. "Vzhledem ke zdravotnímu stavu a dalším skutečnostem by dívka mohla při kontaktu s občany reagovat neadekvátně. V případě, že ji spatříte, nesnažte se ji zadržet nebo navázat kontakt, neprodleně volejte tísňovou linku 158," řekla mluvčí pro Novinky.cz.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy