Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Policie pátrá po souložícím páru: Za bílého dne si to rozdávali na Karlově mostě

Pár se oddával sexu na Karlově mostě.
Zdroj: policie ČR
Předchozí Další
Kuriozitka

Sen o sexu na veřejnosti si splnil tento pár, který se tanci lásky oddal přímo v blízkosti pražského Karlova mostu. Po nestydatých milencích teď ale pátrá policie. Oběma hrozí i dva roky za mřížemi. Poznáváte je? Kontaktujte linku 158.

Vlítli na to přímo na ulici

V půlce září se u Karlova mostu odehrálo skutečně nevídané divadlo. Milenecká dvojice si to totiž v jeho oblasti začala rozdávat prostě jen tak na veřejnosti. Po nadržených občanech teď pátrá policie, oběma totiž hrozí až dva roky za mřížemi.

I na fotkách, které zveřejnila policie je jasné, že se milenci vůbec nestyděli. Na snímcích jsou zachyceni, jak se oddávají tanci lásky s očima upřenými přímo do kamer. Slečna opřená a s nepřítomným výrazem v očích, zatímco ji neznámý muž s kšiltovkou obšťastňuje zezadu.

Ostatní lidé na ulici tak jen zděšeně pozorovali, co se to před jejich zraky právě odehrává. Nemluvě o tom, že kolem mohly procházet i děti.

Nejdřív mu pomáhala růčo

"Mladý muž se ženou se oddávali sexuálním hrátkám přímo na ulici mezi lidmi. Nejprve žena muže uspokojovala rukou při procházce po mostě a posléze v ulici Křížovnická došlo k souloži," řekl k incidentu policejní mluvčí Richard Hrdina.

Pokud účastníky hříšných radovánek poznáte, obraťte se na policii. Ta totiž na identitu neznámých pachatelů ne a ne přijít. S určitou pravděpodobností se však ale může jednat o cizince.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy