Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Policie ukončila pátrání po šestnáctileté matce: Ona i její dva synové jsou v pořádku

Policie ukončila pátrání po šestnáctileté matce: Ona i její dva synové jsou v pořádku
Zdroj: Policie ČR
Pátrání
Ve čtvrtek ráno policie ukončila pátrání po šestnáctileté Dominice Hošťálkové, která má u sebe dvě maličké děti. Se čtrnáctiměsíčním batoletem a tříměsíčním kojencem se nevrátila po vycházce do výchovného ústavu v Moravském Krumlově na Znojemsku. Všichni jsou v pořádku.

Policie České republiky ukončila ve čtvrtek ráno pátrání po šestnáctileté Dominice Hošťálkové. "Všichni jsou v pořádku," informovala znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová stručně.

Nevrátila se z vycházky s dětmi

Dívka se nevrátila po skončení povolené vycházky zpět do výchovného ústavu v Moravském Krumlově na Znojemsku. "Dominika Hošťálková má Okresním soudem Frýdek-Místek nařízenou ústavní výchovu v Moravském Krumlově," informovala policie.

Šestnáctiletá dívka má u sebe navíc dva syny. Policie hledala i čtrnáctiměsíční batole a tříměsíčního kojence, kteří by měli být s matkou. "Rodinné vazby má na Moravskoslezský kraj, ale i na Prahu," uvedla v tiskové zprávě znojemská policejní mluvčí Lenka Drahokoupilová.

Podle policejního popisu není mladá matka nebezpečná ani ozbrojená. Dominika měří něco mezi 165 až 168 centimetry. Má rovné blond vlasy a hnědé oči. Její zdánlivé stáří je 15 až 18 let. Výrazné je na Dominice tetování s daty pod klíční kostí.

Při odchodu z výchovného ústavu měla Dominika s sebou kočárek tmavé barvy. Co přesně měla na sobě za oblečení, zatím není známo.

Související články

Další články