Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Policie pátrá po šestnáctileté Antónii: Nevrátila se z vycházky s ročním synem

Zdroj: extra.cz
pátrání
Policie vyhlásila pátrání po teprve šestnáctileté Antónii Polákové. Tu postrádají zástupci dětského domova v Havířově od neděle, kdy se nevrátila z vycházky se svým ročním synem. I s ním by se podle policie mohla pohybovat v Ostravě či okolí.

Z dětského domova v Havířově zmizela teprve šestnáctiletá Antónia Poláková. Ta se v neděli nevrátila z plánované vycházky se svým ročním synem. Před zmizením se prý zmínila, že míří za svým přítelem Pavlem, ale ani s ním ji policisté nenašli.

„Policisté kontaktovali osoby, které by mohly mít o pohybu pohřešované informace, prověřili všechna místa, kde by se moha dívka nacházet, prozatím ale bez výsledku. Dotyčná na sobě naposledy měla oblečeny černé elastické kalhoty, červené tričko, růžovou bundu a plátěné boty,“ uvedla pro server idnes.cz policejní mluvčí Pavla Jiroušková.

Antónia je hubené postavy, má černé vlnité vlasy a hnědé oči. Podrobnější popis naleznete v galerii. V případě, že máte jakékoliv informace o jejím pohybu, neváhejte kontaktovat policii na čísle 158.

Související články

Další články