Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Policie pátrá po nebezpečném muži z psychiatrické léčebny. Nepokoušejte se ho zadržet, upozorňuje policie

útěk z léčebny
Z Psychiatrické nemocnice v Dobřanech na Plzeňsku utekl pacient. Policie upozorňuje, že drogově závislý muž může být nebezpečný sobě i svému okolí. Pokud někdo hledaného Romana Vidíma spatří, má neprodleně informovat na linku 158.

Šestadvacetiletý Roman Vidím v minulosti užíval omamné a psychotropní látky. Kromě toho se v minulosti dopustil násilné trestné činnosti.

„Může být nebezpečný jak sobě, tak i pro okolí. Lidé by se ho neměli pokoušet zadržet,“ uvedla policejní tisková mluvčí Ivana Jelínková a dodává, že se muž může pohybovat na území hlavního města Prahy nebo poblíž trvalého bydliště v Karlových Varech. Podle informací se Vidím nevrátil z povolené vycházky po areálu dobřanské léčebny, ve které byl z nařízení Okresního soudu v Karlových Varech.

Muž je přibližně 180 centimetrů vysoký, má hubenou postavu a modré oči. Hlavu i vousy má oholené. Poznat ho mohou lidé i podle modré teplákové soupravy a tenisek, které měl na sobě při odchodu z psychiatrické nemocnice.

Policisté tak žádají o jakékoliv informace o pohybu hledaného pacienta. Veškeré informace, které by pomohly při pátrání, mohou nahlásit na kterékoliv policejní služebně nebo na linku 158.

Související články

Další články