Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Policie pátrá po muži, který okradl v Praze ženu při epileptickém záchvatu

Policie pátrá po muži, který se zachoval jako lidská hyena. Na pražském Spořilově místo poskytnutí pomoci okradl ženu, která zrovna měla epileptický záchvat. Ženě odcizil kabelku, mobilní telefon a platební karty.

Tento odporný čin se odehrál koncem června v Choceradské ulici na Praze 4. Žena pociťovala úzkost a udělalo se ji nevolno, proto se posadila na nejbližší lavičku. Poté, co prodělala epileptický záchvat a po pár minutách se probrala, zjistila, že jí neznámý pachatel odcizil kabelku s doklady, platebními kartami i mobilem.

„Právě tyto karty někdo neoprávněně použil a provedl několik transakcí v celkovém součtu 12 tisíc korun,“ řekl mluvčí pro web novinky.cz. Právě při výběru z bankomatů ho zachytila bezpečnostní kamera, policie prosí veřejnost o pomoc.

Celková škoda se tak vyšplhala na dvacet tisíc korun. Jestli muže poznáváte, ozvěte se na linku 158 nebo na oddělení policie Spořilov.

Související články

Další články