Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Policie pátrá po Miroslavě Horvátové: Nechala po sobě dopis. Může si ublížit

Policie pátrá po 15leté Miroslavě.
Zdroj: policie ČR
pátrání

Policie pátrá po Miroslavě Horvátové z Kadaně. Čtrnáctiletá dívka s tmavými vlasy po ramena se nevrátila ze hřiště do organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary-Dvory. Miroslava může být v ohrožení života.

Pohřešovaná dívka byla v pondělí 18. října letošního roku převezena z Chebu do organizace SOS Sluníčko Karlovy Vary – Dvory. V pátek 22. října odešla společně s několika dalšími dětmi na dětské hřiště nacházející se u panelových domů v ulici Svatošská. Po chvíli začala z hřiště odcházet, proto se za ní vydala pečovatelka organizace. Ta jí ovšem následně ztratila z dohledu.

Znepokojivý dopis

Dívka měří přibližně 160 centimetrů, má hnědočerné rovné vlasy po ramena. Pohřešovaná měla na sobě v době odchodu z dětského hřiště černou koženkovou bundu do pasu, melírované elastické tepláky šedo-bílé barvy a na nohou měla černo-bílé sportovní boty. 

V uších měla mít výrazné kruhové náušnice. V pokoji pohřešované dívky byl v neděli 24. října nalezen dopis, ve kterém psala o svých problémech a možném sebepoškození. Z tohoto důvodu je dívka v ohrožení života, uvedli policisté na svých stránkách.

Pokud o dívce něco víte, zavolejte na linku 158.

Související články

Další články