Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Policie pátrá po chlapci z Českokrumlovska: Michal Ferenc (12) odjel od babičky na kole a zmizel

Policie pátrá po chlapci z Českokrumlovska: Michal Ferenc (12) odjel od babičky na kole a zmizel
Zdroj: Policie ČR
pátrání
Policisté z Tábora pátrají po 12letém chlapci z Českokrumlovska. Ráno odjel od své babičky na kole a od té chvíle o něm nikdo neví. Naposledy byl spatřen zhruba v půl desáté dopoledne v Mladé Vožici. Policie vyzývá veřejnost, aby se ozvali, kdyby chlapce zahlédli.

Dvanáctiletý chlapec se jmenuje Michal Ferenc. Je 150 až 155 centimetrů vysoký, má hnědé oči a černé husté vlasy. Na levém boku hlavy má velké mateřské znaménko. Podle informací od policie měl na sobě v době odjezdu šedou mikinu s nápisem, černé tepláky a boty v kombinace barev bílé a zelené.

"Pohřešovaný chlapec byl viděn babičkou kolem deváté hodiny dopolední, kdy odjel z jejího domu v Rodné na Mladovožicku na kole. Dle dosavadního šetření byl kolem půl desáté dopoledne spatřen na benzinové čerpací stanici v Mladé Vožici. Od té doby nejsou o chlapci žádné zprávy," vylíčila policejní mluvčí Lenka Pokorná.

Policie vyzývá všechny, kteří chlapce spatřili nebo by věděli, kde se nachází, aby tyto informace sdělili na kterékoliv služebně či na lince 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy