Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Policie pátrá? Nikoliv! Takhle vypadal známý český herec v 90. letech

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Mohlo by se zdát, že muž na fotografii je v hledáčku policie. Tak na někoho může působit vizáž známého českého herce. V osmnácti zazářil v kultovní komedii Sněženky a machři a pak se za ním na třicet let zavřela filmová a televizní voda. Hrál na piano v Semaforu, jeho dalším živobytím bylo psaní písňových a muzikálových textů. Jenže vše se jako mávnutím kouzelného proutku změnilo. Poznáte, o koho jde?

Třiapadesátiletého herce, textaře, hudebníka a nově i spisovatele si lidé zamilovali – zejména ze slavné komedie Sněženky a machři. Od Nového roku má i svou pravidelnou televizní talk show. Mnozí možná už tuší, o koho jde.

Václav Kopta zazářil jako Radek Převrátil ve filmu Sněženky a machři a tím jeho sláva skončila. Vrátil se až po hodně dlouhé pauze, ale teď je Václav Kopta k vidění skoro všude. Hraje například v novém filmu Chalupa na prodej a zatančil si třeba i ve StarDance.

Teď se pochlubil hodně starým snímkem, z něhož by málokdo odhalil jeho samotného. „Archiv promluvil (devadesátky),“ okomentoval na svém Instagramu fotografii, která působí hodně úsměvně. Mnozí by si totiž spíše tipli, že jde spíše o člověka, který má problémy se zákonem, než uznávaného herce. Jisté je jedno – více než v minulosti se mu daří teď a za to si zaslouží palec nahoru!

Související články

Další články