Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Policie obvinila Alenu (23) z Přerova z vraždy: Tříletou Kristýnku zabila obzvlášť surově

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
horor
Přerovem otřásá smrt teprve tříleté holčičky. Z vraždy malé Kristýnky kriminalisté v pátek obvinili její třiadvacetiletou matku Alenu. Motiv činu zjišťují. Zároveň podali státní zástupkyni podnět k vydání návrhu na vzetí ženy do vazby.

Teprve tříletá holčička byla zavražděna svou matkou 14. srpna v Přerově v bytě v Purkyňově ulici, kde bylo tělo dítěte nalezeno. Policii na místo přivolali sousedé, kteří viděli její matku zmateně pobíhat po ulici, celou od krve. Rodina děvčátka rozhodně nebyla bezproblémová. Drogy, alkohol a časté výjezdy policejních hlídek. Tak měl podle svědků vypadat byt, kde Kristýnka krátce žila a následně byla zavražděna.

„Třiadvacetiletá žena byla obviněna ze zvlášť závažného zločinu vraždy. Oproti prvotním zahájeným úkonům trestního řízení byla právní kvalifikace rozšířena, neboť byl čin spáchán zvlášť surovým a trýznivým způsobem,“ konstatoval krajský policejní mluvčí Libor Hejtman podle přerovského Deníku

Televizi Přerov jedna z obyvatelek domu popsala situaci, kdy matka zmateně pobíhala po ulici... „Ráno kolem 8:30 pobíhala po sklepě, byla celá špinavá, pravděpodobně od krve, a křičela něco o satanovi. Poté přijeli policisté a vyšetřovali to,“ řekla.

Nebohou Kristýnku měli podle svědků policisté najít mrtvou v pračce. Alena prý vždy hodně pila, ale po rozchodu s otcem Kristýnky se dala dohromady s novým přítelem Václavem, který ji přivedl k drogám. Co přesně se v osudný den v bytě odehrálo, policie nesdělila. Motiv nyní kriminalisté zjišťují. "Rozhodující budou v tuto chvíli znalecké posudky, především z oboru psychiatrie,“ doplnil mluvčí.

Související články

Další články