Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Policie nevěří na sebevraždu: Dívku z videa lidi podezírají, že spí s otčímem

+ Další 3 fotografie
Tragédie
Páteční tragická nehoda na Liberecku otřásla celým Českem. Krátce poté, co vyhasly životy matky Marie a jejích dvou dcer, se objevily informace, že matka čelně narazila do popelářského vozu schválně. Příčinu nehody má určit až závěr vyšetřování, který nyní policisty čeká. Už teď se ale začínají objevovat informace o tom, k jaké verzi se policie zřejmě přikloní.

Tragická nehoda na Liberecku rozdělila Česko. Jedni se přiklání k verzi starší sestry zesnulých děvčátek, která má o příčině nehody jasno. Podle ní matka nehodu způsobila schválně. Druzí viní soudy a OSPOD z toho, že zanedbaly situaci, na kterou otec dětí několikrát upozorňoval a třetí skupina se přiklání k verzi, že šlo o nešťastnou náhodu.

K té se pravděpodobně bude přiklánět i vyšetřovací tým policistů, kteří se tímto složitým případem zabývají. MF Dnes získala vyjádření zdroje blízkého vyšetřování.

„Pokud by chtěl někdo spáchat sebevraždu, nemá problém narazit do nákladního auta přímo čelně, protože střetu se většinou nedá zabránit. V tomto případě se auta srazila svými levými rohy,“ sdělil zdroj deníku.

To by znamenalo, že policie se přiklání spíše k nešťastné náhodě než k rozšířené sebevraždě. Stejně tak prý policie vyloučila, že by se stříbrný Seat, ve kterém jela Marie s dětmi, řítil rychlostí 180 km za hodinu. Podle svědků jelo prý auto 80–90kilometrovou rychlostí, což spíš vypovídá o nepozornosti za volantem než o zuřivé sebevražedné jíz­dě.

„S nesmírně těžkým srdcem musím říct, že oběťmi včerejší tragické dopravní nehody mezi Frýdlantem a Libercem byla moje máma a její dvě nejmladší děti, mé sestry, kterým bylo jen 6 a 4 let. Jsem přesvědčena, že nehoda byla vinou mámy, a to účelnou,“ napsala po nehodě Mája H. na Facebook. K ní se přidal i otec zemřelých děvčátek. Marie byla podle něho labilní a sebevraždou vyhrožovala už několikrát. Údajně těžce nesla prohraný soud o své dcerky (†4 a †6).

Spekulace o poměru

Část veřejnosti také spekuluje, proč Marie zveřejnila video, ve kterém očerňuje matku. Objevují se spekulace, co má s otčímem. Některé spekulace jsou hodně divoké. „Tak nějak mám pocit, jako kdyby jste s otčímem měli něco víc… Nevím, tomu videu nějak nevěřím,“ cituje web expres.cz jeden hlas z diskuze. „Bůh ví, jak to má dcera s otčímem, přesně tak. Zůstala bydlet po odchodu matky s cizím chlapem,“ přidává se další hlas, na který web expres.cz upozornil.

Mohlo by vás zajímat

Další články