Tak to je hodně smutná zpráva pro všechny paliče čarodějnic, kteří už viděli Josefa Rychtáře (56) z Říčan na elektrickém křesle.

Kriminalisté po intenzivním tříměsíčním vyšetřování konstatovali, že zpěvačce Ivetě Bartošové (48) 29. dubna do věčných lovišť nikdo (krom jí samotné) nepomohl.

Policisté ve věci vyslechli desítky svědků včetně našeho šéfredaktora (33), který se k Ivetině vraždě hloupě přiznal už předem, a zkoumali také řadu listinných důkazů (například jeden z dopisů na rozloučenou, který zpěvačka napsala přímo manželovi) a obsah jejího mobilního telefonu.

Oddychnout si tak mohou vyhlášení zabijáci jako bulvární novináři, příbuzní vdovce a další původně jasní viníci. Sám Rychtář se k věci nepřímo vyjádřil pro eXtra už předevčírem, kdy zdůraznil, že ohledně policie se teď soustředí jen na únik fragmentů pitevní zprávy, který poškodil jak Ivetinu pověst, tak jeho samotného, a hodlá si podat stížnost, na jejímž základě Generální inspekce bezpečnostních sborů prošetří, zda se na věci podílel někdo od policie.