Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Policie Modrava klepe na dveře: Nové díly i postavy zamíchají dějem!

Natáčení seriálu Policie Modrava
Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Štáb a herci seriálu Policie Modrava se opět vrátili na místo činu. V pondělí 28. května v 11 hodin dopoledne padla první klapka třetí řady nejúspěšnějšího seriálu současnosti. Diváci se mohou těšit na všechny oblíbené hrdiny, ale i nové postavy, které zamíchají dějem.

Osm nových dílů, osm nových příběhů a osm napínavých večerů právě teď vzniká pod rukama režiséra Jaroslava Soukupa. Jeho tým započal natáčení v pondělí v Kašperských Horách a jejich okolí. A začalo se zostra dvanáctihodinovou směnou od jedenácti dopoledne do pozdních nočních hodin. Všechno šlo jako na drátkách, a to přesto, že do natáčení promluvilo nevyzpytatelné počasí. „Už jsme tady jako doma. Dneska máme první natáčecí den a počasí nás lehce zlobí. Vypadá to, že přijde bouřka. Počasí na Šumavě je zkrátka proměnlivé, obzvlášť teď v červnu. V červenci a srpnu to bude lepší. Ale začátky jsou tu kvůli počasí těžké,“ přiznal režisér Jaroslav Soukup. Bouřka skutečně přišla, přesto plán dodržel do posledního detailu.

A právě těmi detaily je režisér Soukup pověstný. „Jsem velmi mile překvapená absolutní profesionalitou. Poprvé v životě spolupracuji s režisérem, který má přesnou představu o tom, co chce. Má skutečně promyšlené i ty nejmenší detaily. Nikdy se nečeká na technickou složku, což někdy bývá u natáčení problém. To je neuvěřitelné. Jsem moc ráda, že tady mohu točit,“ netajila se obdivem slovenská herečka Karin Haydu, která ztvární novou postavu seriálu Táňu. „Táňa je 37letá žena a velmi prostořeká, velmi optimistická, velmi živelná… Je spontánní, to je možná to, co na ní mají lidé rádi,“ prozradila o své postavě sympatická Slovenka, která kvůli seriálu piluje češtinu.

Prvnímu natáčecímu dni i navzdory hrátkám počasí dominoval úsměv. Není divu. Na Modravu se rádi vrátili všichni. „Moc jsem se těšil. Přijel jsem už v neděli a přibržďoval jsem v každé zatáčce, abych si vychutnal krajinu, a před cedulí Srní jsem zastavil, nadechl se a měl husí kůži. Když jsem vyjel k Vydře, kde už všichni čekali, už tam běžel gril a dobrá zábava. Teď jsem poprvé na place, za chvíli točím a nemůžu se dočkat,“ vylíčil s nepředstíranou radostí Michal Holán alias Jája Krásný, který společně s kolegou Janem Monczkou alias nadporučíkem Karlem Francem a novou hereckou kolegyní Karin Haydu natáčení třetí řady seriálu Policie Modrava v pondělí odstartovali.

Natáčení úspěšného seriálu plánují tvůrci do podzimních měsíců na Klatovsku, Sušicku, v Plzni a okolí. Diváci nepřijdou o Soňu Norisovou alias Janu Vinickou, Jaroslava Satoranského alias Majora Koutného, Filipa Tomsu alias Kamila Sedláčka, Jarku Stránskou alias Lucii Krásenskou a další.

Související články

Další články