Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Policie malého Roberta z Chebska nenašla: Pátrací akce ale NEBUDE pokračovat!

Zdroj: Facebook
Konec pátrání
Před týdnem třináctiletý Robert Kraus beze slova odešel z domu. Od té doby nikdo netuší, kde by mohl chlapec být. Doma nechal zdrcující vzkaz, jenž jeho maminku zasáhl přímo do srdce. Policie teď ukončila rozsáhlou pátrací akci, přestože školáka nenašla.

„Utekl jsem, abys měla klid,“ vzkázal mamince Šárce třináctiletý Robert Kraus. Pohřešuje se od pátku 19. října. Přišel ze školy domů, převlékl se a záhadně zmizel.

V sobotu policie zahájila pátrání, při němž pomáhali i hasiči a dobrovolníci. Celkem bylo v terénu na 90 lidí, kteří Roberta hledali. Bohužel bez výsledku. Akce proto byla zastavena.

„V tomto rozsahu jsme pátrací akci ukončili, propátrán byl celý hranický výběžek,“ sdělila policejní mluvčí Kateřina Böhmová, že pátrání pokračuje prověřováním informací od oznamovatelů.

Chlapcova maminka má strach, aby si Robert neublížil. Jeho vzkaz totiž v mnoha ohledech vyznívá jako dopis na rozloučenou. „Robi, vrať se prosím domů,“ volá na svého syna zoufalá paní Šárka.

Do pátrání se nezapojili jen policisté. Na Twitteru poprosil o pomoc ostatních také známý režisér Jan Hřebejk. Pohřešovaný Robert je totiž synovcem jeho kolegyně.

Související články

Další články