Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Policie konečně našla nohy a hlavu zmasakrované švédské novinářky, která zahynula v ponorce

Zdroj: twitter
S šokující informací přišla v sobotu dánská policie. Konečně se jí podařilo najít hlavu a nohy pohřešované švédské novinářky Kim Wallové. Ta se pohřešovala od doby, co nastoupila na ponorku dánského milionáře Petera Madsena. Ten patří mezi jediné podezřelé, avšak tvrdí, že on za její zabití nemůže, jelikož Kim podle jeho slov zemřela nešťastnou náhodou.

O nálezu nohou, hlavy a oblečení informovala agentura AP. Dánští potápěči našli ostatky švédské novinářky Kim Wall, která se pohřešuje od léta. Jediný podezřelý je Dán Peter Madsen, který všechna obvinění odmítá.

Části Kimina těla byly nalezeny v pátek v plastovém pytli s nožem a těžkými kovovými předměty na dně moře. Jen Moeller Jensen, kodaňský vyšetřovatel, vypověděl, že plastový pytel byl nalezen nedaleko místa, kde policie v srpnu objevila torzo těla Wallové.

Žalobce Jakob Buch-Jepsen se nechal slyšet, že na těle novinářky bylo nalezeno 15 bodných ran. Policie také objevila v počítači milionáře videa, na kterých byly popravy a mučení žen. Peter Madsen ale jakékoliv obvinění odmítá a tvrdí, že mu nic z počítače nepatří. Uvedla to agentura AFP.

Další budoucnost milionáře se zdá být velmi neperspektivní, vzhledem k důkazům, které má policie dispozici.

Související články

Další články