Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Policie k případu mučení psa v Prachaticích: Lže tyran o zmlácení? A trest hrozí i autoru videa!

Případ brutálního týrání psa v Prachaticích graduje.
Zdroj: reprofoto Youtube
+ Další 3 fotografie
Případ brutálního týrání psa v Prachaticích, kterého jeho páníček (24) týral kvůli prkotině tak, až skončil na pokraji smrti v péči veterinárních lékařů, se stává čím dál zapeklitějším! Policie nyní zveřejnila další informace, které vyvolávají nové otázky.

„Prachatičtí kriminalisté k případu napadení psa, ke kterému došlo z pondělí na úterý v Prachaticích, již vyslechli několik osob. Nyní čekají na výsledky komplexního vyšetření psa, což je důležité pro posouzení právní kvalifikace,“ tvrdí policejní mluvčí Martina Joklová.

A přidává zprávu, po které by se měl začít bát autor původního videa. Právě jemu část veřejnosti vyčítá, že místo natáčení měl zasáhnout. Na sociální síti se již jeden mladík k videu přihlásil s obranou, že byl v takovém stavu, že by ani účinně proti útočníkovi zasáhnout nemohl. Možná mu to ale nebude nic platné.

„Policisté na případu dále intenzivně pracují a zabývají se všemi okolnostmi, které vyplývají ze záběru na videu včetně možného protiprávního jednání osoby, která útoku přihlížela a video natočila a následně zveřejnila na sociální síti,“ uvedla poručice.

Ve čtvrtek se také objevila informace, že byl Jakub L. (24), tyran, kterého nyní chce zlynčovat půlka republiky, sám zbitý. K tomu strážci zákona ale tajnosnubně pouze uvádějí to, že v souvislosti s případem neevidují žádné oznámení o napadení událostí dotčených osob.

Máme si to vyložit tak, že snad matka mohla poupravit pravdu v domnění, že po zprávě o údajném napadení syna mu dají rozzuření lidé pokoj?

Anebo platí zpráva, která se také šíří internetovým éterem, podle které raději mladík mlčí ze strachu vůči tomu, kdo ho měl prý napadnout?

Pejsek se zatím snaží zotavit z mnohačetných zranění, veterináři ho převezli na další vyšetření a doufají, že se, byť patrně s následky, z bestiálního napadení zotaví.

Související články

Další články