Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Policie je bezradná! Tohle je konec pátrání po Míše Muzikářové!

+ Dalších 29 fotografií
Policie v pondělí dopoledne potvrdila, že v blízké době ukončí pátrání po zmizelé Míše Muzikářové. V případu v tuto chvíli nejsou další důkazy, a tak bude odložen.

„V průběhu srpna dojde ke skončení prověřování případu pohřešované Michaely Muzikářové,“ sdělila v pondělí mluvčí policie Veronika Hyšplerová a nepřímo tak potvrdila spekulace o tom, že policie je v případu bezradná.

„I když dojde k odložení případu, tuto věc bude mít stále někdo na starosti a kdykoliv může dojít k jejímu otevření,“ sdělila již dříve Hyšplerová.

Je to již půl roku, co Míša zmizela, a ústečtí kriminalisté usilovně pracovali na jejím nalezení. Pravděpodobně jediným vodítkem ke zmizelé byl přítel její matky, který byl také hlavním podezřelým v případu Míšina zmizení. S jeho sebevraždou však policie ztratila naději, že by Míšu ještě nalezla nebo se dopátrala, co se s ní stalo.

Mohlo by vás zajímat

Další články