Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Policie i maminka hledají Simču (14): Zmizela z Frýdku-Místku v půli března, neviděli jste ji?

Zdroj: Policie ČR
pátrání
Čtrnáctiletá Simona Magdžarová z Frýdku-Místku zmizela a vyděšená maminka ji hledá už od poloviny března. Policie po slečně pátrá. Simča je prý velmi komunikativní a několikrát se domů vrátila až druhý den. Po Simče není ani stopy, nezahlédli jste ji?

Slečna odešla z domu už 16. března a od té doby o ní nikdo neví vůbec nic. Oznámení na policii podala její maminka a pátrání je zatím bezvýsledné. Simona se prý baví spíše se staršími lidmi než s vrstevníky, vyhledává je.

Umí jazyky a je komunikativní

"Pohřešovaná je bez osobních dokladů a finančních prostředků. Má osobní vazby na Frýdek-Místek a Ostravu, kde by se s největší pravděpodobností mohla nacházet," informovala policejní mluvčí Karolína Bělunková. "Je nadprůměrně komunikativní, domluví se několika cizími jazyky: anglicky, španělsky, francouzsky a romsky," dodala mluvčí.

Dívka se již v minulosti vrátila domů až druhý den. "Nyní se jedná o její dlouhodobý odchod," doplnila Bělunková. Do pátrání se zapojily i dobrovolnické facebookové skupiny, ani jim se však zatím nedaří.

Neviděli jste ji?

Slečna je zdánlivého stáří 14 – 18 let, 167 cm vysoké štíhlé až hubené postavy, má dlouhé hnědé vlasy a hnědé oči. Při odchodu na sobě měla černou prošívanou zimní bundu, černé elastické kalhoty a bílé tenisky. Na očích měla dioptrické brýle s černými obroučkami.

„Žádáme ty, kteří přišli s uvedenou dívkou do kontaktu nebo mohou poskytnout informace k jejímu aktuálnímu pohybu, aby kontaktovali linku 158 či nejbližší policejní služebnu,“ uvedla Karolína Bělunková.

Související články

Další články