Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Policie ho měla zatknout! Dohnalo Otakara S. jeho svědomí?

+ Dalších 43 fotografií
Dle výsledků pitvy spáchal Ota S. sebevraždu. Podle všeho byl v případu hlavní podezřelý a policie se ho chystala zadržet. Neunesl snad svou vinu? A pokud byl opravdu vinen, najde se ještě malá Michaela Muzikářová?

Ota S. se oběsil o víkendu ve svém bytě na Plzeňsku. Jeho tělo bylo nalezeno v pondělí. Podle všeho měl být v následujících dnech Otakar zatčen. Byl podezřelý z obtěžování Míšiny kamarádky a dokonce snad i Michaely samotné.

Otakar absolvoval několik výslechů a zkoušku na detektoru lži a vyvíjený tlak očividně neustál. Důvodem sebevraždy mohl být také rozchod s Míšinou matkou. Ta si podle přátel nyní jeho smrt vyčítá.

O sebevraždu se podle TV Prima pokusil již pět dní po zmizení. „Mohu potvrdit, že 16. ledna jsme vyjížděli na severní Plzeňsko, kde vámi zmiňovaný muž měl psychické problémy," uvedl Martin Brejcha, mluvčí záchranářů z Plzeňska.

Související články

Další články