Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Policie hledá noční můru zaměstnavatelů! Ve firmě byl 4 dny, pak sebral auto, peníze a zmizel! Nepracuje teď pro vás?

Domnělý zloděj zřejmě netuší, že majitel vozu náhodou získal jeho
fotografii za volantem kradeného firemního auta.
Zdroj: archiv

Marek M., se kterým by ráda hodila řeč mladoboleslavská policie, byť po něm zatím nevyhlásila celostátní pátrání, je přesně ten typ zaměstnance, kterého byste ve své stavební firmě rozhodně neviděli rádi.

Na brigádě byl u společnosti čtvrtý den, když v Chrásti u Mladé Boleslavi se třemi kolegy pracoval 22. září na stavbě. Odpoledne kolegům sdělil, že má hlad, a vyrazil červeným služebním renaultem údajně pro rohlíky.

A to bylo také naposledy, kdy ho kolegové viděli, u čehož by v zájmu jeho zdraví mělo asi i zůstat. V autě měli totiž všichni osobní věci a jeden z nich i devět tisíc korun na materiál, což bylo pro podezřelého zřejmě lákadlo, kterému nedokázal odolat.

Po vozidle i jeho vykutáleném řidiči, který zřejmě vůz i peníze a osobní věci odcizil, byť se mohl stát i obětí trestného činu, se už týden marně shání nejen policie, ale i majitel firmy, který vypsal pětitisícovou odměnu pro toho, kdo pomůže ukradené vozidlo najít.

Jako pomůcka může posloužit fotografie, na které je zachycen ve vozidle ve společnosti ženy, zřejmě romského původu, a dítěte a zřejmě další osoby na zadním sedadle za spolujezdkyní.

Existuje domněnka, že se muž, který má rodinu a trvalé bydliště ve Svitavách, aktuálně pohybuje v hlavním městě.

Hledané vozidlo Renault Kangoo červené barvy, r. v. 2007, má SPZ 7A31332 a v případě, že jej nebo povedeného brigádníka zahlédnete, volejte linku 158, případně přímo mladoboleslavské policisty na č. 602 264 035. Ja­kékoli informace o ukradeném autě uvítá i majitel na telefonu 777 141 001.

Znáte některou z osob na fotografii? Ozvěte se na redakce@extra.cz!

Související články

Další články