Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Policie chtěla zatknout herce Oldřicha Kaisera. Prý je to nebezpečný úchyl

Je to snad možné? Že by měl umělec Oldřich Kaiser opět problémy se zákonem? Vždyť se dušoval, že už je dávno hodný a poslouchá jak švýcarské hodinky. Jenže byl načapán, jak ho zatýká policie, a dokonce kvůli podezření z úchylárny. Co se proboha stalo?

Fanoušci herce Oldřicha Kaisera, klidně si můžete oddychnout. Nejde o další přestupek, který by za svůj život bohém způsobil, ale naštěstí jde jen o jeho roli v nováckém seriálu Na vodě.

V tomto díle se bude rozplétat zajímavý policejní případ. Po Praze totiž chodí nebezpečný exhibicionista, který po různých parcích straší svou nahotou náhodné kolemjdoucí ženy. Jediné vodítko pro policisty jsou mužovy pruhované trenýrky. Do podezření policistů se dostane i Bohoušek, kterého hraje právě Oldřich Kaiser. Toho muži zákona načapají v parku rovněž bez kalhot, ale z jiného důvodu, než si myslí.

Bohoušek má totiž střevní potíže. To ale policisté netuší a Bohouška zatýkají a vedou ho do policejního auta. V autě ale dojde k velké nehodě. Bohoušek nevydrží tlak a přímo v policejním voze vykoná svou potřebu. Ušetřeni nebudou ani sami policisté. Jak tato kauza dopadne?

Související články

Další články